streda 29. apríla 2015

"Original" haul!

Topánky,topánky.. Pre niekoho je mesiac Apríl mesiacom jari, vtáčikov, radosti zo života, ale pre mňa hrajú hlavnú rolu topánky. Samozrejme, áno kúpila som si aj iné vecičky, ale to topánky budú v tomto haule hrať hlavnú rolu. Alebo žeby, nie?

Začneme beztopánkovo. Tangle Teezer
Už dlho som po ňom túžila, a keď som ho uvidela u miestne kaderníčky ako ich predáva, jeden musel byť môj!Veľmi príjemne sa mi s ním češe, nič by som mu nevytkla a dokonca ani vzhľad, pretože (a to som si myslela, že na to prídete!) milujem žltú a všetko čo sa na ňu aspoň podobá.Tak a ideme na topánky! 
V toto obdobie ma pochytila veľká mánia slip- onov ( neviem ako sa to píše) a kedže som za ne nechcela dať za jedny 29,99€, rozhliadla som sa poriadne po obchodoch a, kúpila dvoje a dokopy som zaplatila 15,00€! Uznávam, kvalita nie je nič moc, ale ako sa ja poznám, nabudúci rok už ma s veľkou pravdepodobnosťou nebudú zaujímať, takže preto som si kúpila len tieto menšie "šmejdy" :DSchválne, uhádnete, ktoré sú od vietnamcov a ktoré z New Yourkera?


 Ešte aby som nezabudla! Tým šťastným, ktorého číslo vylosoval program kvôli giweavey sa stáva Karolína Staňková gratulujem! :)


8 komentárov:

 1. Taky jsem si tento měsíc koupila nový Tangle Teezer, ten můj starý mi už po těch letech používání dosloužil. Já mám fialovo-růžovou variantu, ale ten tvůj oranžový se mi taky líbí.

  Maru UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja mám doma rovno dva hrebene od tejto značky, ktorú neskutočne zbožňujem - jeden veľký, rovnaký ako máš ty (iba s iným farebným prevedením) a jeden malý "kabelkový".
  Podobné topánky som si kúpila aj ja, ibaže čierne s bielou podrážkou. Zaujímavé, že tie moje sú taktiež z NY :D Kvalita nado všetko, ale tak ako sa poznám - jedna sezóna a je po nich :D
  Inak veľmi pekný blog - dávam odber ;)

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za názor na blog! Naozaj? Ja som také kabelkové ešte nikde nevidela, musím ich omrknúť :)

   Odstrániť
 3. Ja nie som veľmi na Slip-ony ale tie s čipkou sú veľmi pekné :))
  GlitterCircus

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem! A určite si aspoň nejaké vyskúšaj! :)

   Odstrániť
  2. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
 4. Také zbožňuji slip-on.. Teď na jaře skoro nenosím na nohou nic jiného. Jsou strašně moc pohodlné, jen já musím mít boty trošku pevnější, protože takové látkové by mi moc dlouho nevydržely. :D
  Ale moc se mi líbí ty tvé bílé.. Na nohou musí vypadat perfektně.. :)
  A ještě jednou moc děkuji za výhru, už se nemůžu dočkat toho až balíček dorazí.. :)

  OdpovedaťOdstrániť